čtvrtek 26. listopadu 2015

Kniha povídek

Byl jsem požádán kolegou a kamarádem o uveřejnění annonce na jeho novou knihu, která vychází právě v těchto dnech. Takže slovy autora:

Vážení přátelé, čtenáři. Dovolím si zde krátce představit vydání mojí knížky. Je v ní osmnáct povídek s ilustracemi od Lucie Janouchové, která kreslila obrázky ke každé povídce na míru, tedy po přečtení. 
Povídky jsou o životě, o ženách a o dýmkách, prostě o tom, co muže provází životem. Jako rodilý Pražák, kde jsem strávil půlku života, je několik povídek posazených do prostředí Prahy a hlavně mojí milované Letné. Další povídky jsou z jižních Čech, kde žiji dodnes. Z Milevska, ze Šumavy, píšu o tom co znám a kde to znám, o tom co je mně blízké. O tom co jsem sám prožil, nebo někdo kolem mě. Nebo mi to někdo vyprávěl, popřípadě jsem to trochu pomíchal schválně dohromady a přisoudil své zážitky někomu jinému. (Přeci to neprásknu sám na sebe, že?) V každé povídce je něco ze mě, někde více, někde méně.
Nejstarší povídka (letopočtem) je z předválečného období, další těsně po válce a postupně šedesátá až sedmdesátá léta. Poslední je skoro ze současnosti.
Když si jí koupíte, budu rád a když se Vám bude líbit, budu potěšen a rád..

                                                                                                           Zdeněk Klásek


Knížka je k mání u všech dobrých prodejců jako jsou:

http://www.etrafika.cz/Etrafika, Praha 2, Vinohrady, Blanická 3
Etrafika, Olomouc, Ostružnická
Infocentrum, České Budějovice, nám. Přemysla Otakara II.2/2
Knihkupectví Milevsko, Riegrova 146Žádné komentáře:

Okomentovat